Performansıyla Gönülleri Fetheden Türk DJ Mahmut Orhan Saldırı Anına İsrail’de Yakalandı

İsrail ile Gazze arasındaki yüksek tansiyon bugün zirve yaptı. Hamas’ın silahlı kanadı İzzeddin Kassam Tugayları ‘Aksa Tufanı’ operasyonu başlattı. İsrail’in ‘savaş durumu’ ilan ettiği ettiği olaylarda Türk DJ Mahmut Orhan’ın da İsrail de olduğu ortaya çıktı. Ünlü isim sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

İsrail’in ablukası altına aldığı Gazze ile arasında yaşanan gerilim savaş noktasına geldi. İsrail’e karşı başlatılan “Aksa Tufanı” operasyonu ile füzeler ateşlendi.

başlattıklarını duyururken İsrail ordusu da onlarca savaş uçağıyla Gazze Şeridi’ne saldırı başlattığını ilan etti.

En az 40 kişinin hayatını kaybettiği, yaralanan kişi sayısının 700’ü geçtiği olaylarda İsrail’den misilleme geldi. İsrail’in başlattığı “Demir Kılıç” operasyonu ile savaş uçaklarıyla Gazze Şeridi’ne saldırı başladı.

İsrail ordusu tarafından yapılan açıklamada da’ İsrail ordusu savaş durumu alarmı ilan etmiştir. Hamas saldırıların sonucuna katlanacak.’ ifadelerine yer verildi.

Tüm dünyanın gözünü kulağını diktiği İsrail-Gazze olayları manşetlerdeki yerini aldı. Ünlü Türk DJ Mahmut Orhan’ın korkunç görüntülerin yayınladığı İsrail’de ortaya çıktı.

Mahmut Orhan’ın üç gün önce ”Just take off and go… 🌹(Sadece kalk ve git…)” notuyla İsrail’in Tel Aviv şehrine gittiği anları sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Son günlerde sosyal medyanın en sempatik isimlerinden biri olarak ilan edilen Mahmut Orhan’ın sağlık durumu da merak konusu oldu tabii.

Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü DJ, yaşadıklarının çok üzücü ve korkutucu olduğunu belirterek durumunun iyi olduğunu söyledi.

Mahmut Orhan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz… Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x