Ara ve bul bulmaca: 10 saniye içerisinde diğerlerinden farklı olan gülen yüz ifadesini bulabilir misin?

Zekâ testlerinin en popülerlerinden biri olan ara ve bul bulmacaları, beyin sağlığını güçlendirmenin en harika yollarından biridir. Zorluk seviyesi değişken olan ara bul bulmacaları, bazen süre ile sınırlandırılır.

Ara bul bulmacaları çözmek için ayrıntılara dikkat etmek ve gözlem yeteneğinin oldukça yüksek olması gerekir. Çoğu zaman birbirinin aynısı olan çizimler arasında farklı olanı bulmanız istendiğinde ayrıntılara dikkat etme beceriniz ön plana çıkar.

Gözlem becerinize güveniyorsanız ve dikkatimden bir şey kaçmaz diyorsanız bu ara bu bulmacası tam size göre! Meydan okumaya katılın, kendinizi ve çevrenizdeki kişileri test edin.

10 SANİYEDE DİĞERLERİNDEN FARKLI OLAN GÜLEN YÜZÜ BULUNYukarıda yer alan görselde birbirinin aynısı olan gülen yüz ifadelerini görüyorsunuz. Ancak bu görselde diğer gülen yüz ifadelerinden farklı olan bir ifade daha var. Diğerlerinden farklı olan gülen yüz ifadesini 10 saniye içerisinde bulabilir misin?

Görüntüyü dikkatli inceleyin. Zaman geçiyor, acele edip karıştırmaya gerek yok. Sakin olun ve dikkatlice bakın. Farklı olan gülen yüz ifadesi aslında tam karşınızda.

FARKLI OLANI BULABİLDİNİZ Mİ?

Arkada akan süre ile dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Tüm konsantrasyonunuzu farklı olan gülen yüzü bulmaya odaklayın. Her zaman olduğu gibi yine haberin sonunda cevap görselini paylaşacağız bu yüzden hile yapmamaya özen gösterin. Kendinizi deneyin.

Süre bitiyor…

Farklı olan gülen yüz ifadesini bulabildiniz mi?

Bulamadıysanız meraklanmayın, birazdan onun yerini sizinle paylaşacağız.

İŞTE FARKLI OLAN GÜLEN YÜZ İFADESİNİN YERİ

Evet, süre bitti. Birazdan cevap görselini sizinle paylaşacağız ve farkı görünce görsele tekrar baktığınızda gözünüz direkt oraya kayacak. Aslında farklı olan gülen yüz ifadesinin ne kadar da göz önünde olduğunu düşüneceksiniz.

İşte diğerlerinden farklı olan gülen yüz ifadesinin yeri;Peki, siz farklı olan gülen yüz ifadesini bulabildiniz mi yoksa süreyi aştınız ve fark edemediniz mi? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x